Dzikie Widiło: Gepardzi Gniew

Gepardy są jak psy. Tylko to koty. Wyobraź sobie doga, który w większości jest kotem, a po troszku (łącznie z rozmiarami) psem. Pac łapą dla zabawy może Ci zrobić krzywdę, ale mając z nim interakcje nie obawiasz się niczego. Bo to gepard. Widiło.

 

6 Komentarze

  • Haha, tak, w karetce i szpitalu wstydu by nie było – „poturbował mnie gepard” byłoby zapewne szacunogenne :D

   Wstyd byłby u osób „z branży” :D

 1. Bo to było trochę tego szczęścia dzięki czemu zostałeś w jednym kawałku :D.

  Ja za jakiś czas mam nadzieję sobie wytatuować coś ze zwierzakiem -czaszkę, ale, że jestem zboczeńcem biometrycznych pomiarów, to będzie musiała być totalnie wymiarowa. Ciekawe, czy mój tatuator podoła temu wyzwaniu :D.

  A gepardy – świetne :)!
  W sensie tatuaż :D.

 2. Witaj,
  Jestem wstrząśnięta Twoją nieodpowiedzialnością. Nie wiem, kto z przełożonych pozwolił Ci wejść na wybieg do geparda, pomijam już brak jakiejkolwiek wiedzy o zachowaniu i mowie ciała tego gatunku. A pisanie o tym że gepard jest jak pies…no cóż świadczy tylko o Twoim braku jakiejkolwiek wiedzy o zwierzętach. Ale fajnie, że jesteś z siebie dumny. Pewnie dumny będziesz także jak za Twoim przykładem nastolatki będą sobie robić podobne filmiki w ogrodach zoologicznych.
  Pozdrawiam.
  Aga Wojciechowska

  • Hej,
   A ja z kolei jestem wstrząśnięty twoją łatwością w wyrabianiu opinii o kimś na podstawie jednego filmu.

   Gepardy były oswajane i wykorzystywane do polowań przez różne kultury, od starożytnych egipcjan po średniowieczne Indie. Spróbuj przyuczyć kota żeby ci pomagał w polowaniu, a jak już uschniesz z frustracji to wtedy zrozumiesz skąd żartobliwa analogia do psa w nagłówku.

   Mam wiedzę o zachowaniu i mowie ciała tego gatunku, a na dowód mam blog na którym się produkuje od przeszło 10 miesięcy. W którego się nawet nie wgłębiłaś tylko po jednym filmie strzeliłaś komciem „brak jakiejkolwiek wiedzy o zwierzętach”. Tia…

   Mam dla ciebie deal – obejrzyj wszystkie filmy na moim kanale i zagłęb się chociaż w część notek na tym blogu.

   Jak już to zrobisz to napisz jeszcze raz „brak jakiejkolwiek wiedzy o zwierzętach” a ja obiecuję, że w nagrodę za twój wysiłek odwdzięcze się zachwytem dla twojej ignorancji.

   Pozdrawiam
   Maciej Bielak

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.